XVII Zawody Strzeleckie o Puchar Prezesa Koła Łowieckiego nr 17 DZIK w Wąsoszu

XVII Zawody Strzeleckie o Puchar Prezesa Koła Łowieckiego nr 17 DZIK w Wąsoszu.

W dniu 4 czerwca 2017 r. odbyły się – wpisane już w tradycję naszego Koła – XVII Zawody Strzeleckie o Puchar Prezesa Koła Łowieckiego nr 17 DZIK w Wąsoszu. Triumfatorem tegorocznej edycji okazał się kol. Łukasz Jakubowski. Po zaciętym barażu drugie miejsce w klasyfikacji generalnej zajął kol. Zbigniew Jakubowski, którego wyższość uznać musiał zdobywca trzeciego miejsca kol. Grzegorz Łobacz. Poza główną klasyfikacją, rywalizacja odbywała się w następujących klasach: w klasie strzeleckiej P C (staż w PZŁ do 5lat), w klasie P 50 (powszechna – wiek do 50lat), w klasie P 51-60 (powszechna – wiek 51-60lat) oraz w klasie PS 61+ (powszechna senior – wiek od 61lat). Po zakończonych zawodach strzelcy otrzymali puchary oraz upominki. Pamiątkowy puchar dla naszego Koła na okoliczność naszych zawodów, ufundował sympatyzujący z Kołem kol. Richard Bock.

Końcowa klasyfikacja w poszczególnych klasach:

Ogólna:
I miejsce – Jakubowski Łukasz
II miejsce – Jakubowski Zbigniew
III miejsce – Łobacz Grzegorz

Klasa P C:
I miejsce – Dąbrowski Marek
II miejsce – Łobacz Marcin
III miejsce – Chmielewski Jacek
IV miejsce – Jaworski Krzysztof
V miejsce – Baran Hubert

Klasa P 50:
I miejsce – Jakubowski Łukasz
II miejsce – Łobacz Grzegorz
III miejsce – Galus Stefan (j)
IV miejsce – Adamski Adam
V miejsce – Gleń Hubert
VI miejsce – Dąbrowski Krzysztof
VII miejsce – Dąbrowski Andrzej

Klasa P 51-60:
I miejsce – Jakubowski Zbigniew
II miejsce – Adamski Andrzej
III miejsce – Gęsicki Bogdan
IV miejsce – Karbowiak Piotr

Klasa PS 61+:
I miejsce – Dąbrowski Władysław
II miejsce – Galus Stefan
III miejsce – Bock Richard
IV miejsce – Bram Jan

 

GALERIA